SP1 ukončovací lišta L ACARA, nerez
AAELK 80
SP1 ukončovací lišta L ACARA, nerez V2A kartáč, 8 mm, 2,5 m
459,00 Kč
Vč. DPH
„L“ LIŠTA je speciální profil pro účinnou ochranu před poškozením, pro zdobení vnějších okrajů obkladů a jiných krycích materiálů. K dispozici je nerezová ocel s různými povrchy. Zatížení je odkloněno speciální konstrukcí profilu se speciální tloušťkou materiálu.
| Tvar | L |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Typ povrchové úpravy | kartáč |
| Barva elox | - |
| Hlavní rozměr | 8 mm |
| Výška | 8 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Pro výšku dlažby | 8 mm |
| Typ | ukončovací |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Jakost materiálu | V2A |
| Produkt | lišta |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Hmotnost | 0.48 kg |
| Účel | obklad |
| Účel 1 | dlažba |
AAELK 80
Parametry
- Materiál
- nerez
