SP2 ukončovací lišta L, STANDARD,
22901A
SP2 ukončovací lišta L, STANDARD, hliník elox stříbro, 11 mm, 2,5 m
192,00 Kč
Vč. DPH
„L“ LIŠTA je speciální profil pro účinnou ochranu před poškozením, pro zdobení vnějších okrajů obkladů a jiných krycích materiálů. K dispozici je vysoce kvalitní hliník v různých provedeních. Zatížení je odkloněno konstrukcí profilu a tloušťkou materiálu.
Parametry
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Typ povrchové úpravy | elox mat |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní rozměr | 11 mm |
| Výška | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Typ | ukončovací |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Celková šířka | 18 mm |
| Produkt | lišta |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Účel 1 | dlažba |
| Hmotnost | 0.1996 kg |
| Účel | obklad |
22901A
Parametry
- Materiál
- hliník
