KP4 spádová lišta ACARA
AAELS 100-L/200-J
KP4 spádová lišta ACARA, orientace levá, nerez V2A kartáč, 10 mm, 2 m
1 333,00 Kč
Vč. DPH
Spádový profil pro napojení na podlahu se používá jako perfektní boční přechod ze šikmých povrchů na sousední podlahu, spádová lišta také slouží jako profil pro dlažbu, a to o výšce 10 mm, 11 mm nebo 12,5 mm. Systém spádových profilů tak nabízí kompletní řešení s jedinou lištou. Spádová lišta z broušené nerezové oceli je k dispozici jako levá nebo pravá verze. Sklon přibližně 2 % odpovídá běžným sklonům sprchových koutů.
| Tvar | T |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Typ povrchové úpravy | kartáč |
| Barva elox | - |
| Orienatace | levá |
| Hlavní rozměr | 10 mm |
| Výška | 10 mm |
| Výška 2 | 11 mm |
| Výška 3 | 47 mm |
| Rozsah výšek | 11-47 mm |
| Délka | 2 m |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Typ | spádová |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Jakost materiálu | V2A |
| Produkt | lišta |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Hmotnost | 0.74 kg |
AAELS 100-L/200-J
Parametry
- Materiál
- nerez
