SP1 ukončovací lišta L ACARA
AAEL 110
SP1 ukončovací lišta L ACARA, nerez V2A, 11 mm, 2,5 m
447,00 Kč
Vč. DPH
L“ LIŠTA je speciální profil pro účinnou ochranu před poškozením, pro zdobení vnějších okrajů obkladů a jiných krycích materiálů. K dispozici je nerezová ocel s různými povrchy. Zatížení je odkloněno speciální konstrukcí profilu se speciální tloušťkou materiálu.
Parametry
| Tvar | L |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Typ povrchové úpravy | pololesk |
| Barva elox | - |
| Hlavní rozměr | 11 mm |
| Výška | 11 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Typ | ukončovací |
| Délka A | 2,5 m |
| Exteriér A | Ne |
| Hlavní rozměr A | 11 mm |
| Typ povrchové úpravy A | lesk 02 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Výška A | 11 mm |
| Jakost materiálu | V2A |
| Produkt | lišta |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Hmotnost | 0.5275 kg |
| Účel | obklad |
| Účel 1 | dlažba |
AAEL 110
